poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Wiosna, ach to ty! - kwiaty we wnętrzach!


Nic tak nie doda uroku wnętrzu jak piękne, kolorowe akcenty- żywe kwiaty, kwiaty na tkaninach, malowane czy naklejane na ścianach! Skoro wreszcie mamy wiosnę, więc przyjrzyjmy się wnętrzom, które zachwycają kolorem, świeżością, w których wiosną pachnie  przez cały rok.

Zacznę od tapet z motywem kwiatowym, które zdecydowanie polecam stosować na mniejszych powierzchniach- pojedyncze wąskie ściany, wnęki czy, jak np. na zdjęciu poniżej, jako wypełnienie wolnej przestrzeni, np. między meblami.

Cudowna jest ta kuchnia. Kolor szafek -  bardzo jasna mięta ze złotymi uchwytami. Brawo dla właścicielek za odwagę. Boimy się koloru na szafkach kuchennych,
a naprawdę warto czasami odejść od bieli i postawić na bardzo delikatny odcień swojej ulubione barwy. Tapeta między szafkami jest rewelacyjna. Nadaje charakter kuchni - jest jej mało, więc nie przytłacza, a jak się znudzi, to też łatwo wymienić taki kawałek. Kolejnym wiosennym akcentem jest oczywiście cytrusowe drzewko.

źródło

źródło

Jeśli chcecie zobaczyć film pokazujący całą kuchnię w całości- kliknijcie TUTAJ.


Dodaj napis
Więcej o tapetach we wnętrzach znajdziecie poście TUTAJ.
źródło
Tapeta i tkaniny - dużo różnych wzorów, ale tak umiejętnie dobrane, że wszystko idealnie się ze sobą komponuje. 

źródło
W tym salonie podobnie. Wzory na tkaninach, niby tak różne, pełne kolorów, a pasują do siebie. Bardzo mi się podobają zasłony! 

źródło
W salonie poniżej postawiono na wyraziste zasłony. Reszta wnętrza w bieli.

źródło

Jeszcze łatwiejszy sposób na szybką zmianę i ... dużo bardziej oryginalny. Zaprośmy artystę do domu. Niech nam pomaluje ściany! Coś pięknego !

źródło

Kolejny zachwycający prosty zabieg. Girlandy ze sztucznych kwiatów !

źródło


źródło


Świeże kwiaty - to sprawdzony, niezawodny sposób na szybką metamorfozę wnętrza. Zobaczcie kilka inspiracji w różnych pomieszczeniach.


źródło

Nie zawsze musimy kupować kwiaty - wystarczy zebrać z łąki czy ogródka!


Czy poczuliście zapach wiosny ? Czyż lekkie, kolorowe, pachnące wiosną wnętrza nie są zachwycające ? 
4 komentarze:

 1. Uwielbiam we wnętrzach zarówno kwiaty jak i wszelkiego rodzaju kwiatowe motywy!<3

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się bardzo podobają kwiaty we wnętrzach, ale tylko sztuczne, bo prawdziwych nie umiem utrzymać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kwiaty w kuchni, w sypialni - sztuczne czy prawdziwe... zawsze fantastycznie wyglądają. A co z kwiatami w łazienkach? To niby taki prosty zabieg, a nasza łazienka od razu będzie wyglądać świeżo, stylowo i będzie dodatkowo "pachnieć". Oczywiście ktoś może powiedzieć, że do tego zabiegu potrzebne są odpowiednie płytki, ale sądzę, że warto poeksperymentować w każdej łazience...

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię wiosenny klimat, również we wnętrzach. Do naszego domu też naniosłam mnóstwo kwiatów i od razu humor mi się poprawił! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń