środa, 6 listopada 2013

Kuchnia kolekcjonerki pięknaNiektórzy, np. zwolennincy minimalizmu, mogą powiedzieć o nich "kolekcjonerki gadżetów" lub "zbieraczki kurzostojek:-)". Ja jednak nazwałam je kolekcjonerkami piękna:-). Mowa oczywiście o właścicielkach niezwykłych kuchni, pełnych pięknych przedmiotów, które nadają wnętrzu charakteru, duszy, osobowości.
Wiem, wiem, teraz moda na minimalizm w kuchni. Szaleją białe, lśniące bezuchwytowe szafki z MDF, wszystko zabudowane, pochowane, aby przypadkiem nic nie wierzchu nie było. Z jednej strony to bardzo praktyczne, bo ile zaoszczędzamy czasu, nie musząc co chwilę myć, odkurzać, polerować.
Z drugiej, jak funkcjonować w takiej idealnej kuchni? Ja tego nie wiem
 i nigdy się nie dowiem, bo minimalizm to nie moja bajka. Żeby nie było:-), podobają mi się te lśniące szafki z MDF. Dla mnie są właśnie świetną bazą do pokazania innych, pięknych przedmiotów w kuchni. Nie podoba mi się tylko ta idea zabudowywania i chowania wszystkiego, co się da:-).

Dzisiaj pokażę Wam przepiękne kolekcje kuchenne, które mnie totalnie oczarowały i zaispirowały, do pokazać moim czytelnikom.
źródło


źródło
Tu pasowałaby nasza Ceramika Bolesławiec:-)

źródło

źródło

Zobaczcie, jaka niezwykła mieszanka stylowa. Wspomniane przeze mnie wcześniej nowoczesne, lśniące szafki z MDF, ale w towarzystwie pięknych mebli z duszą, obrazów, wazonów ... Uwielbiam taki stylowy misz-masz! 

źródło

źródło

Ile w tych kuchniach się dzieje! Nie wiem, czym się zachwycać, tylu tu wspaniałości. Zwrócę uwagę na fajny patent - wyścielony tapetą regalik.

źródło


źródło
źródłoźródłoźródłoźródło

Poniżej kolekcja ślicznych fartuszków. 

źródło
A tutaj folk :-) i na tkaninach i cudownych talerzach....

źródło


źródło
Kropeczki - cudo!


źródło
Po raz kolejny przepiękna tapeta!źródłoI na koniec kolorowe krzesełka. Też można je kolekcjonować:-)

źródło

Czy oczarowałam Was?:-)