poniedziałek, 18 listopada 2013

Hanna, Hela i Ela - piękne pościele, kocyki i poduszki do pokoju dziecięcego

Dzisiaj w roli głównej kolejny bardzo kobiecy biznes. W sklepie "Hanna, Hela i Ela " znajdziecie pościele, poszewki i kocyki dla dzieci, stworzone
z pięknych, kolorowych tkanin. Tkaniny mają niesamowite wzory, są bardzo miłe w dotyku, a każdy produkt stworzony przez "Hanna, Hela i Ela " jest pięknie wykończony, co zobaczycie zaraz na zdjęciach. 
Materiały, z których są uszyte produkty "Hanna, Hela i Ela " pochodzą od znanych i cenionych w branży producentów. Tkaniny,  które zostały użyte
 w pościelach to 100% bawełna. 


Najpierw pokażę pościele. 

Biała, bardzo elegancka pościel z kolorową aplikacją. Pościel wykonana jest z białej bawełny o splocie satynowym. Wierzch kołderki zdobi aplikacja, również wykonana z wysokiej jakości bawełny. Poduszka jest dwustronna - wierzch kolorowa bawełna, spód biały.  


Wałki do karmienia Ochraniacze do łóżeczka 
Kocyki 

Kolorowy, dwustronny kocyk uszyty z najlepszych jakościowo materiałów. Wierzch kocyka to doskonałej jakości 100% bawełna a jego spód to milutkie oryginalne minky. Ozdobne przeszycie srebrną nicią dodatkowo dodaje uroku. 

Śliczne poduszki


Podobają mi się też oryginalne i pomysłowe nazwy produktów, np: kocyk Panny Lukrecji, Ochraniacz Panny Loli, Poduszka Tańczące Krople, Pościel Kolega Krzyś:-)

Jeśli podobają się Wam propozycje Hanny, Heli i Eli zapraszam  do odwiedzenia ich strony
  - Hanna, Hela i Ela

Do zobaczenia!


3 komentarze: