poniedziałek, 28 października 2013

Nowości na rynku wnętrzarskim


Postanowiłam stworzyć na moim blogu nowy dział:-) Często piszą do mnie małe firmy, które rozpoczynają działalność we wnętrzarskim biznesie, z prośbą
 o pokazanie ich produktów na blogu. Niektóre mają tak niesamowitą ofertę, sprzedają, tworzą tak piękne rzeczy, iż postanowiłam, że będę je pokazywać na moim blogu jako Nowości na rynku wnętrzarskim. Zatem kochani, jeśli prowadzicie fajny sklepik wnętrzarski, sprzedajcie niesamowite, unikalne wnętrzarskie perełki, piszcie do mnie, a ja będę Was wspierać publikacją na moim blogu. Oczywiście od razu zastrzegam, iż nie będę pokazywać wszystkiego, co dostaję, tylko to, co w mojej subiektywnej ocenie, jest piękne i warte pokazania, a przede wszystkim, zgodne z ideą mojego bloga:-). Te posty są oczywiście za darmo:-). Nie pobieram za nie wynagrodzenia:-), chyba że ktoś chce bannerek reklamowy:-) ha, ha! 


Dzisiaj pokaże Wam niesamowite fotele tapierowane firmy Peacock! Są unikalne, bo każdy egzemplarz lub komplet jest produkowany tylko raz. Nie było, nie ma i nie będzie powtórki, jak twierdzą autorzy.Meble zdobione wzorami, które przygotowują sami, w oparciu o dzieła sztuki ludowej i własne pomysły.

Meble tworzone są z ideą Eko Designu w oparciu o szkielety mebli już wyprodukowanych, a nowe obicie wykonywane jest z użyciem naturalnych materiałów i tradycyjnych technik tapicerskich.
Polecam stronę Peacock

Oto kilka zdjęć foteli. Uważam, iż są przepiękne. Nie wiem, ile kosztują, ale myślę, że taki jeden mebel w domu, postawiony koniecznie w widocznym miejscu, udekoruje nam całe wnętrze:-)! 


Powiew wiosny

Kwiaty w czekoladzie:-)
Koguty o zmierzchu:-)Bum Bum Tequilla 
Ciekawa jestem Waszych opinii o tych fotelach:-). A co sądzicie o moim pomysle, aby wspierać "nowych"w biznesie:-)!

6 komentarzy:

 1. To, że ładne, to oczywiste. Wyglądają w dodatku na bardzo wygodne.

  pozdrawiam,
  Joanna z Lovearti Studio

  OdpowiedzUsuń
 2. Zauroczył mnie te fotele - co prawda, dobranie do nich odpowiednich mebli i innych elementów dekroacyjnych byłoby wyzwaniem, bo same w sobie sa już wyzywającym elementem - ale wyglądają świetnie!

  Widzę, że Twoje zainteresowania zahaczają o to, czym się zajmuję. Poszukuje osób, które chciałyby mnie czegoś nowego nauczyć, zainspirować – a zarazem z chęcią nauczą się czegoś nowego ode mnie. Specjalizuje się w homestagingu i o tym jest mój funpage, zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne fotele, unikalne, nietypowe z polskim akcentem. Ciekawie wypełniają wnętrza dzięki bogatym zdobieniom i kolorom. Mając taki mebel nie trzeba już wielu dodatków w pomieszczeniu. Sama bym chciała taki jeden,super!

  OdpowiedzUsuń