sobota, 15 września 2012

Test - sprawdź, jaki styl najbardziej pasuje do Ciebie

Jest weekend, więc chciałam Wam zaproponować zabawę. Znalazłam fajny quiz, dzięki któremu można sprawdzić, jaki styl urządzania wnętrz jest bliski danej osobie. Jest prosty, wystarczy z przedstawionych poniżej obrazków wybrać pięć, które najbardziej do Was przemawiają, zaznaczyć i otrzymuje się odpowiedź. Quiz ten jest dziełem projektantki Taniyi Nayak z HGTV oraz sklepu Homegoods.Uwielbiam quizy, ale raczej jako rodzaj zabawy, niezbyt wierząc w jego wynik. Zazwyczaj to, co otrzymuję, w ogóle do mnie nie pasuje:-). Tym razem jednak naprawdę była mile zaskoczona. Zgadnijcie, jaki styl najbardziej mi odpowiada ?:-)

Photo: Who is ClassicTak, tak - oczywiście klasyczny:-)
Jeśli czytacie mojego bloga, to na pewno zgodzicie się z tym wynikiem.
Rzeczywiście bardzo lubię styl klasyczny, aczkolwiek tak naprawdę lubię, kiedy w domu style się mieszają . Styl klasyczny, ale z takim nowoczesnym "twistem" to zdecydowanie jeden  z moich ulubionych.

Oprócz opisu, twórcy podają też fajne porady i wskazówki, jak urządzić dom w danym stylu. Ponieważ to pomysł sklepu, więc oczywiście też wyszukują, jakie dekoracje ze sklepu pasują do danego stylu. Ponieważ tego sklepu nie ma w Polsce, więc nie posądzicie mnie o kryptoreklamę :-).


Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie, zapraszam, kliknijcie w ten link Stylescope Quiz .
Życzę dobrej zabawy !